/

   
   
 

O firmie

Od 01.01.2017 roku zmiana formy prawnej na spółkę jawną.

Zakład Tartaczny Kleniewski Waldemar w Bondyrzu istnieje od 1987 roku.
Tartak położony jest na Roztoczu w regionie południowo - wschodnim Polski w powiecie zamojskim, województwie lubelskim. Jesteśmy producentem tarcicy iglastej mokrej i suchej oraz tarcicy dębowej.
Nasza oferta to przede wszystkim drewno budowlane, więźby dachowe, kantówki, łaty, deski, impregnacja. Wieloletnia tradycja i doświadczenie w produkcji drewna przyczyniły się do solidnej pozycji w przemyśle drzewnym. Naszymi atutami jest szybka i terminowa realizacja zamówień po konkurencyjnych cenach jak również solidność i rzetelność.
Wykonujemy zamówienia dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów.

Przedstawiamy również drugą firmę - Eurparquet w Hutkach.

Firma Europarquet zajmuje się produkcją wyrobów z drewna dębowego tj.: lamparkiet, mozaika, parkiet przemysłowy.
Lamparkiet produkowany jest zgodnie z europejskimi normami w różnych asortymentach i rozmiarach.
Suszenie fryzy odbywa się w 15 suszarniach sterowanych komputerowo, co zapewnia, że nasz lamparkiet posiada wymaganą wilgotność. Suszarnie mogą jednorazowo suszyć 1000 m³ fryz, co daje nam możliwość wyprodukowania 50 000 m² lamparkietu miesięcznie.
Gotowe produkty pakowane są w termokurczliwą folię, dzięki czemu zmiana wilgotności naszego lamparkietu zredukowana jest do minimum.

Strona www firmy Europarquet www.europarquet.pl


Europarquet - Zakład Produkcji Parkietów w Hutkach
Zakład Tartaczny w Bondyrzu

Przeładunek drewna

Zespół suszarni

Nowoczesna kotłownia

 
Polityka Prywatności